MonaLisa Touch – המכשיר החדש מתוצרת החברה האיטלקית DEKA, מאפשר טיפול לא פולשני ולא ניתוחי, לטווח הארוך, ומספק פתרון ייחודי לא ניתוחי לשינויים הקשורים בנרתיק כתוצאה מגיל המעבר, ניתוחים, לאחר לידות ועוד.
באמצעות אחת הטכניקות המתקדמות ביותר בעולם של התחדשות הרקמה באמצעות טיפול באור (לייזר), הטכנולוגיה החדשה בנויה על שיטה בטוחה ויעילה המבוססת על מערכת חדשנית  הידועה בשם SmartXide2. הדבר מבטיח אמינות ורמה גבוהה ביותר של ביצוע, הודות למקור לייזר מבוסס ה- CO2 הפולט פולסים מסוג D-Pulse, אשר תוכננו במיוחד עבור טיפולים אלה. חידוש הרקמה מומרץ ומתקיים על כן ללא טראומה או כאב עם הכמות הנכונה של אנרגיית לייזר.
פרופ' חיים קריסי, מומחה ברפואת נשים, מבכירי האורוגינקולוגיים בישראל, מנהל יחידת אורוגינקולוגיה במרכז רפואי רבין, והרופא הראשון בישראל שמבצע את טיפולי MONA LISA אומר כי הטיפול התוך-נרתיקי של חברת DEKA  פותח לנשים אופציה טיפולית מתקדמת, בטוחה ויעילה ללא כאב לבעיות מטרידות מאד שמשפיעות על חיי היום יום שלהן וגורמות לסבל רב ברמה האישית והמשפחתית.
מחקרים שפורסמו בספרות המדעית מצביעות על יעילות גבוהה של הטיפול בלייזר. 
יתרונות המכשיר:
יובש וגינלי – במהלך תקופת המנופאוזה (גיל המעבר) נדונה מערכת המין והשתן להפחתה גדולה בנפיחותה ובכמות המים האצורים ברקמותיה, ומצב זה גורם אי נוחות רבה: יובש, צריבה, גרד, כאב ביחסי המין ובריחת שתן, הינם כמה מן התסמינים הבעייתיים, אשר לרוב מביאים להתפשרות באיכות חיי היומיום. 
השימוש החדשני בלייזר הפראקציונלי של מכשיר 'מונה-ליזה', הוכח כאפקטיבי במניעה וריפוי של האטרופיה במערכת המין והשתן  כולל ריפוי התסמינים הקשורים לכך, על ידי עצירת תהליך ההזדקנות, והשראת תהליך התחדשות אמיתי ותפקודי.
רפיון ווגינלי – עלול לקרות עקב לידה וגינלית (לידה טבעית) או כתוצאה של תהליך הזדקנות טבעי. הדבר יכול להפריע למטופלות אשר חוות פגיעה ב"אושר האישי ובתפקוד המיני". הודות לפעולה של חידוש הרקמות בנרתיק ללא ניתוח על ידי ה- MonaLisa Touch , הלייזר פועל ישירות על רקמת הרירית אשר על הדפנות הפנימיים של הנרתיק, מהדק, מעצב מחדש, מאזן את משק המים , ממריץ את הרקמה, ומחדש את ייצור הקולגן.
בריחת שתן – ה- MonaLisa Touch  גם אפקטיבית בטיפול בבריחת שתן קלה, אשר עלולה להשפיע קשות על נשים לאחר לידה או בשלב המנופאוזה. ההמרצה המיטיבה של רקמות הנרתיק, על ידי הקרינה הנפלטת מלייזר CO2 פולסי של DEKA, משחזרת את התפקוד התקין של האזורים המטופלים באברי המין והשתן, ומביאה בכך לשיפור דרמטי באיכות החיים, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית.
תהליך ההזדקנות – הנרתיק מצעיר בשנים ומתמלא בלחות, רקמות החיבור והאפיתל שלו מתעבות, כך שיש ריפוי במצב ההזנה, מתח הרקמה, האלסטיות והחוזק, החוזרים לרמה שבה היו בגיל הצעיר. ה- pH הנרתיקי חוזר לערכים נמוכים, מה שמחזיר את ההגנה של מחסום החומציות הפועל נגד דלקות חיידקיות. בדרך זו רקמת הרירית המחודשת משקמת את תפקודה אשר אבד במהלך השנים.
MonaLisa Touch® גורמת לאתחול תהליכים פיזיולוגיים הדומים לאלה אשר מאטים את תהליך ההזדקנות של עור הפנים הרך, ומפחיתים את סימני הזמן.
שיפור חיי המין לאחר לידה:
חיי המין שלאחר הלידה הינם היבט חשוב נוסף של בריאות האישה. נשים לאחר לידה, חוות בדרך כלל בעיות בחיי המין, כגון כאב המתלווה ליחסי המין בשל אטרופיה ווגינלית הכרוכה בהנקה או בעקבות פגיעה באזור חיץ הנקבים. תופעה זו מייצגת הפרעה פיזית ונפשית עבור נשים רבות ובני זוגן. טיפול מוקדם ורגיש הינו בעל חשיבות מכרעת במניעה של בעיות בטווח הארוך. כיום, הודות ליכולות של ה- MonaLisa Touch בחידוש הרקמה, ניתן לפתור בעיות אלה בעדינות ובאופן בטוח, על ידי המרצת ייצור הקולגן, שיפור התפקוד של האזור המטופל, ושיקום האיזון הטרופי התקין של ממברנות הרקמה הרירית.   
מכשיר באישור FDA, ו CE, ומשרד הבריאות הישראלי. משווק בישראל על ידי חברת "DND טכנולוגיות", המתמחה ביבוא ושיווק מוצרים ומכשור בתחום.


 
     
 
                                      
 
 
 כל הזכויות שמורות © ל-I      DND-Tec      מפת אתר      office@dnd-tech.com     I     |       עיצוב אתרים עיצוב אתרים
לייבסיטי - בניית אתרים