חברות שותפות

די.אנ.די. טכנולוגיות בע"מ נוסדה בשנת  2009 .
החברה משווקת מגוון מוצרים וטכנולוגיות רב לשוק הרפואי והקוסמטי בישראל.  בין לקוחותיה בתי חולים ,קופות חולים, רשתות אסתטיקה רופאים פלסטיקאים דרמטולוגים וקוסמטיקאיות.
 
די.אנ.די טכנולוגיות מחויבת לקידום הפעילות העסקית תוך שמירה על שירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר, באמצעות השקעת המשאבים הנדרשים להחדרת טכנולוגיה חדשנית בשוק. אנשי השרות והתמיכה עוברים הכשרות בארץ ובחו"ל, על מנת לספק את התמיכה המיטבית ללקוח בהפעלת הציוד הרפואי לאחר התקנתו.בחברת די.אנ. די מיושמת מערכת ניהול איכות העומדת בדרישות התקינה המקומית והבין לאומית.  ISO9001:2008.
 
די.אנ.די. טכנולוגיות שואפת  להמשיך ולהיות בין החברות המכשור רפואי  המובילות בישראל תוך שמירה קפדנית על סטנדרטים מקצועיים ואתיים ביחסינו עם לקוחותינו, עובדינו ושותפינו לעסקים.
 
די.אנ.די. טכנולוגיות בשיתוף עם  חברות בינלאומיות מובילות העומדות בתקנים הבינלאומיים  FDA,CE  דואגת להתעדכן ולהביא לשוק הישראלי את מיטב הטכנולוגיות העדכניות תוך הקפדה על איכות ואמינות.

בין שותפנו העסקיים:

 
חברת 'Deka Laser'  -  מכשור לייזר מתקדם לרפואה האסתטית,גניקולוגיה,רפואת שיניים ואף אוזן גרון.
 חברת Deka חברה איטלקית שנוסדה בשנת 1991 ומתמחה במכשור רפואי מתקדם.  בשנת 2012 משיקה החברה את  MonaLisa Touch טכנולוגיה שפותחה במעבדות החברה. 

 

חברת 'Eximia World' מאיטליה  -  מכשור להצרת היקפים משלב 3 טכנולוגיות מתקדמות. תוצרת איטליה. 

       לחץ כאן למעבר לאתר
 


חברת Lipigments מייצרת מוצרי קוסמטיקה בארה"ב למעלה מ- 25 שנה. 

לחברה מעבדות מחקר ופיתוח בה היא מייצרת מגוון מוצרים כולל איפור קבוע שעומדים בתקנים המחמירים ביותר בארה"ב.


 
חברת 'Seyo' מגרמניה -  מכשיר חמצן בעל קפסולות ייחודיות להצערת והבהרת העור.תוצרת גרמניה. 

       לחץ כאן למעבר לאתר


חברת 'Ellipse' – חברת Ellipse הוקמה בשנת 1997 ומתמחה בפתרונות IPL ולייזר מדעי המבוססים על מחקרים רפואים וטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשיתןף פעולה עם מכוני מחקר מתקדמים.
חברת Ellipse נחשבת לחוד החנית העולמי בטכנולגיית ה IPL ונותנת מענה למגוון ישומים רב כגון: פגמנטציה,אקנה,הפחתת קמטים, עור שניזוק מהשמש , פטרת הציפורניים , הסרת שיער העלמת נימים וורידים.
החברה שמה דגש לאורך כל השנים על בטיחות יעילות ונוחות המשתמש ושירות מהיר ומתקדם ללקוחותיה בכל העולם ע"י שיתוף פעולה עם רופאי עור ומסדות רפואים מהמובילים בעולם.

       לחץ כאן למעבר לאתר

 


חברת  'Schrammek International'– תכשירים מתקדמים לטיפולי עור ופילינג ירוק צמחי תוצרת גרמניה. 

       לחץ כאן למעבר לאתר
 


חברת  'Purebeau'– מכשור לאיפור קבוע תוצרת גרמניה. החברה מייצרת קורסים לאפור קבוע בכל העולם 

חברת 'Pollogen'   - חברה בינלאומית מובילה בתחום המכשור הרפואי האסתטי, מציעה פתרונות חדשניים, בטוחים ואפקטיביים המעצימים ומרחיבים את אפשרויות הטיפול בגברים ונשים. החברה מציעה מוצרים המיועדים למגוון טיפולי פנים,המבוססים על 6 טכנולוגיות מן השורה הראשונה. החברה נרכשה בשנת 2015 על ידי חברת לומניס ענקית המכשור הרפואי.

            לחץ כאן למעבר לאתר

    

 
     
 
 
 כל הזכויות שמורות © ל-I      DND-Tec      מפת אתר      office@dnd-tech.com     I     |       עיצוב אתרים עיצוב אתרים
לייבסיטי - בניית אתרים